תמי רוזן

תמר (תמי) רוזן

רקע: בעלת ניסיון בטיפול ממוקד ומקיף בחרדה, טראומה, טראומה מורכבת, התמודדות עם משברי חיים ובריאות נפש על גווניה.
מטפלת בנוער ומבוגרים, ופרטני ובקבוצות.

כחלק מהניסיון המקצועי שלי עבדתי בעברי בתחומים של בריאות הנפש הן במחלקות אשפוזיות והן בקהילה.

תארים: עו"ס קלינית MSW ומנחת קבוצות. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה
ו-תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית. מנחת קבוצות מוסמכת.

גישות טיפול וכלי טיפול: גל שלישי של CBT, פונקציונליזם התנהגותי,
ACT (טיפול בקבלה ומחויבות), FAP (טיפול אנליטי פונקציונאלי), DBT (טיפול דיאלקטי התנהגותי), PE (טיפול בחשיפה מתמשכת), EMDR (טיפול באמצעות גירוי בליטרלי), CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי), מיינדפולנס.

מומחיות ובעלת ניסיון בתחומים הבאים: פוסט טראומה, טראומה מורכבת, טראומה מינית, חרדות ספציפיות ומוכללות כולל OCD, חרדה חברתית, חרדת בריאות וכדומה, קשיי שינה (אינסומניה), הפרעות אכילה, ויסות רגשי, ביטחון ודימוי עצמי נמוך, קשיי תפקוד, משברי חיים, קשיים ביחסים בינאישיים, שיקום לאחר אשפוז נפשי, קשיים חברתיים ומיומנויות בינאישיות, דיסוציאציה ומצבי ניתוק, מצבי חיים אקוטיים, פגיעה עצמית, אינטגרציה לחוויות פסיכדליות.

אני מאמין מקצועי:
כולנו מגיעים עם היסטוריית חיים שעיצבה אותנו להתנהל ולחשוב באופנים מסוימים. דפוסי התנהגות וחשיבה ששמרו עלינו והגנו עלינו.

לפעמים הדפוסים הללו מעכבים, מקשים ומונעים מאיתנו להתקדם, ולחיות באיכות חיים. טיפול נפשי שמתבסס על קשר אינטימי, אוהב, אמיץ ואותנטי לא מוחק את העבר, אבל עוזר לנו להבין, לקבל ולעצב את ההווה והעתיד שלנו.

נלמד להרחיב ולהגמיש את האופן שבו אנו ניגשים ומתמודדים עם קשיים ועם קשרים בינאישיים בחיינו. נבסס יותר תוקף עצמי, נוכחות, חמלה, וגמישות פסיכולוגית. נלמד לבחור בהתאם להקשר, ונהיה ביחד באומץ, מודעות ואהבה.

אסף דשן

אסף דשן

רקע: בעל ניסיון רב שנים בבריאות הנפש, בהתמודדות עם חרדה, דיכאון, טראומה ומשברי חיים. מתמקד בטיפול במבוגרים.

תארים: MSW, בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית.

גישות טיפול וכלי טיפול: מחזיק בגישה אינטגרטיבית, שילוב של טיפול דינמי עם כלים ממוקדים על פי צורכי המטופל, לצד טיפול CBT, סכמה-תרפיה, EMDR.

אני מאמין כי קשר בין שניים הוא המפתח לטיפול מוצלח. הטיפול, בעייני, הוא מסע משותף של מטפל ומטופל. מסע למפגש עם הנפש של המטופל על מכאוביה וכוחותיה, מסע אל עבר ריפוי.

מורן-קורן

מורן קורן

מורן קורן (37, נשואה ואמא לשני בנים), בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מיוחד מאוניברסיטת תל אביב. תואר שני (MA) בבריאות נפש קהילתית מאוניברסיטת חיפה.

קצת עליי

בוגרת התמחות בטיפול קוגניטיבי התנהגותי בביה"ס ל-CBT של עופר פלד; התמחות בטיפול בחשיפה ממושכת לטיפול בטראומה מטעם פרופ' עדנה פואה (מכון חוסן); התמחות בטיפול בקבלה ומחויבות (ACT) מטעם מכון גל לפסיכותרפיה.

ב-14 השנים האחרונות אני עובדת במערכות בריאות הנפש בשיקום וטיפול באנשים המתמודדים עם הפרעות פסיכיאטריות מורכבות.

בעלת קליניקה פרטית לטיפול קוגניטיבי התנהגותי בהרצליה, עם התמחות בטיפול בהפרעות חרדה, דיכאון, OCD ופוסט טראומה.

אני מאמינה ביכולתם של אנשים לייצר שינוי בחייהם מכל נקודת פתיחה באשר היא. בעשור האחרון זכיתי לקחת חלק בתהליכי שינוי מרגשים ואמיצים שעשו מטופלים ומטופלות בחייהם.

אני מאמינה בטיפול ממוקד למטרות האדם, אקטיבי ויצירתי. כזה המעודד את המטופל לצאת מאזור הנוחות שלו, ולצעוד יחד איתי לעבר התנסות חדשה, לעבר חשיפה והתמודדות עם החרדות והפחדים המעכבים אותו מלחיות את החיים כפי שהיה רוצה לחיותם.

יוסף-אריש

יוסף אריש

רקע ותארים: יוסף אריש, MA, פסיכותרפיסט מומחה וקרימינולוג. מטפל ומדריך לטיפול בהפרעות חרדה ודיכאון, טראומה ופוסט טראומה. מטפל זוגי ומשפחתי, למבוגרים ולנוער.

מומחה ובעל ניסיון בתחומים הבאים: בעל ניסיון רב בטיפול בנפגעי טראומה ופוסט טראומה על רקע השירות הצבאי, נפגעי פעולות איבה וביטוח לאומי.

אני מטפל במרכז חוסן חוף אשקלון בנפגעי חרדה על רקע המצב הביטחוני, מטפל במרכז לפסיכוטראומה בירושלים, מטפל ביחידה לשירותים חברתיים מועצה אזורית יואב ובעל קליניקה פרטית.

גישות טיפול וכלי טיפול: פועל במסגרת גישות טיפול מרכזיות CBT, דינמי ממוקד. מטפל ומדריך מוסמך במודל see far Cbt , בעל הכשרות בתחום הטיפול בטראומה בנפגעי דחק. (pe , Emdr ,Nlp, ASR/ASD).

אני מאמין: "ממחשבות מעוררות דאגה למחשבות משנות חיים".

מילי מילונשציק

מילי מיליונשצ'יק

רקע ותארים: מילי מיליונשצ'יק, פסיכותרפיסטית CBT מומחית, עו"ס בעלת תואר שני. לימודי פסיכותרפיה קוגניטיבית CBT, בוגרת קורס מיינדפולנס למטפלים. כעת מסיימת לימודי EFT.

מומחית ובעלת ניסיון בתחומים הבאים: מטפלת באנשים הסובלים ממחלה קשה, חולה הנוטה למות ובני משפחותיהם, התמודדות עם שכול, נשים נפגעות אלימות ונפגעות פגיעה מינית, PTSD+C, חרדות, דיכאון, התמודדות עם משברי חיים.
מטפלת בעיקר באוכלוסיה מבוגרת. בעבר ניסיון בטיפול במכורים, הנחיית קבוצות לאוכלוסיות שונות. מטפלת גם בשפה הרוסית.

המסר הכי חשוב שלי לפונה – הוא לא לבד מעתה והלאה, אין צורך להמשיך ולסבול לבד. אנחנו נצעד

כמטפלת קוגניטיבית התנהגותית, אני ניגשת לכל מטופל בסבלנות וקבלה, תוך כבוד ואמפתיה. כשהפונה מגיע לחדר הטיפולים זו ההזדמנות לחקור את הפחדים והקשיים בסביבה בטוחה ותומכת.

אני מאמין: "הצעד הראשון הוא הכי קשה"

ענבר קונטס

ענבר קונטס

רקע ותארים: ענבר קונטס, פסיכותרפיסטית CBT מומחית. בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית, לימודי פסיכותרפיה, אוניברסיטת תל אביב.

מומחית ובעלת ניסיון בתחומים הבאים: מתמחה בעבודה עם מטופלות ומטופלים הסובלים מפוסט טראומה, טראומה מינית, חרדה, דיכאון, הפרעות אכילה, ביטחון עצמי נמוך, דימוי גוף.

גישות טיפול וכלי טיפול: פועלת בגישות טיפול מרכזיות של CBT, דינמית ומיינדפולנס.

אני מאמינה בכוחו המרפא של מפגש קרוב ואמפתי. אני מאמינה כי קשיים יכולים להיות חלון הזדמנות לצמיחה והתפתחות.

בטיפול אני מציעה מקום מוגן, שבו נצליח לקיים תהליך בקצב שלכם.

המטרה היא להתחבר, להקל ולעזור לכם להיפתח למקום עם פחות כאב, פחות חסר, פחות סבל.

אתי ברכה

אתי ברכה

רקע ותארים: פסיכותרפיסטית CBT מומחית. אני מטפלת בנערות, נערים, מבוגרים צעירים וצעירות, מבוגרים שסובלים מבעיה אחת או יותר שפוגעת באיכות חייהם.

מומחית ובעלת ניסיון בטיפול בנושאים הבאים: מאז 1986 צברתי ניסיון רב במגוון סוגי טיפול דוגמת קשיים סביב דימוי עצמי, יחסים מורכבים בתוך המשפחה, קשיים בזוגיות, בעיות אלימות בין בני זוג, התמכרויות למיניהן, קשיים בוויסות, עיבוד חוויות טראומטיות, השלכות של פוסט טראומה, כל ההפרעות החרדה, הפרעות אובססיביות קומפולסיביות, פוביות – מחרקים, מנהיגה, מטיסות, ממבחנים, ממעליות, חרדה חברתית, פחד קהל, חרדת בריאות, הפרעות שינה.

כלי טיפול וגישות טיפול: צברתי כלים ומשאבים אישיים פנימיים שמאפשרים לי היום לזהות, להכיל ולתת מענה למגוון של בעיות ולזהות מתי איני יכולה לתת מענה.

בהתחלה למדתי עבודה סוציאלית מה שאפשר לי לראות את האדם בתוך קונטקסט משפחתי קהילתי ארגוני והשפעה הדדית, למדתי את הגישה הדינמית שמאפשרת לזהות תהליכים מקבילים, העברה בטיפול וזיהוי חלקים לא מודעים, אח"כ רכשתי כלים נוספים כמו טיפול באמצעות כלים יצירתיים, פסיכותרפיה התנהגותית קוגניטיבית וכלים מהגל השלישי של ה-CBT כמו סכמה-תרפיה ואקט.

משתמשת גם בכלים מעולם האימון על מנת לחבר את המטופל למטרה ולבדוק חסמים בדרך. הניסיון לימד אותי שמעבר לקשר המשמעותי שנוצר בחדר הטיפול, על המטפל להתאים את החליפה הנכונה למטופל .

האני מאמין שלי המקצועי:
מיכל ברנע – אסטרוג מתארת בספרה "אנשים עדינים" בצורה מדויקת את התהליך הטיפולי מנקודת הראות שלי – "אני צפה בתוך תחושת העצמי שלי וממולי אדם אחר, שכלוא בקליפת הגרעין שלו. אני רואה אותו והוא רואה אותי. דלתות חושינו נפגשות. מבעד לעיניי ולעורו אני מושיטה את ידי, יד מטפורית נביעה של רצון טוב".

"אני מקשיבה למנגינה ולא רק למילים וכך מתחת לרב קוליות ורב גווניות של בני האדם, אנו אורגים אני והמטופל את סיפור החיים להתבוננות נוספת. הכל מתוך חמלה, הקשבה ולעיתים הזדהות. ככל שהדעת מתעדכנת, כך הולכת המורכבות הזו ומתבהרת, הולכת ומתגלה.". (מיכל ברנע -אסטרוג, אנשים עדינים, רסלינג ).

 

תמר רם

תמר רם

תמר רם, פסיכולוגית בהתמחות רפואית. פועלת בגישות EMDR, ACT, מיינדפולנס.

קצת עליי

יש לי ניסיון רב בעבודה עם מטופלים הסובלים מפוסט טראומה, חרדה, הפרעת הסתגלות, התמודדות עם פציעה או מחלה. ניסיון מסוים בעבודה עם מטופלים בתחומי דיכאון, אבל ואובדן, קשיים חברתיים.

במסגרת עבודתי הטיפולית אני פוגשת מצבים רבים של קושי, תקיעות, טראומה או משבר. אני נחשפת פעם אחר פעם לקשר ההדדי בין החוויה הנפשית לחוויה הגופנית, ולמשמעות שיש למתן עזרה לנפש שמתמודדת עם כאב מכל סוג שהוא.

גישתי הטיפולית היא אינטגרטיבית, כלומר משלבת שיטות שונות בהתאמה למפגש הייחודי עם כל מטופל או מטופלת. אני רואה בטיפול פסיכולוגי כהזדמנות ללקיחת מרחק משגרת החיים השוטפת, וקבלת מרחב בטוח להתבוננות משותפת, לחיזוק ההיכרות והחמלה כלפי עצמנו, ולמציאת הכוחות הקיימים בתוכנו.

אני מאמינה שהזדמנות כזו מקדמת תהליכים של שינוי והתפתחות ומסייעת בהתמודדות עם אתגרי חיים.

מבוקש / אדמיאל קוסמן

מְבֻקָש מָקוֹם שָקֵט עָלָיו תוּנַח הַנֶפֶש. לְכַמָה רְגָעִים בִּלְבַד.מְבֻקָש מָקוֹם שֶיְשַמֵש מִדְרָךְ לְכַף הָרֶגֶל. לְכַמָה רְגָעִים בִּלְבַד. מְבֻקָש עָצִיץ, עָלֶה, גִבְעוֹל, אוֹ שִיחַ, שֶלֹּא יָקוּם וְיִתְקַפֵל כּשֶהִיא תָבוֹא. לְכַמָה רְגָעִים בִּלְבַד. מְבֻקָש דִבּור אֶחָד, נָקִי, נָעִים וְחַם שֶיְשַמֵש סַפְסָל, מִקְלָט, לְמִישֶהִי, קְרוֹבָה שֶלִי, יַלְדָה-יוֹנָה, נַפְשִי שֶלִי אַשר יָצאָה מִן הַתֵבָה, לכַמָה רְגָעִים, בִּשְעוֹת הַבֹּקֶר,ולֹא מָצאָה מְאָז מָנוֹח לרַגְלָה.

אילת גלילי

רקע ותארים: BSW מאוניברסיטת תל אביב, MSW מאוניברסיטת בר אילן. הסמכה לטיפול זוגי. ניסיון בטיפול: מרפאה לביה"נ חולון ויבנה, שיקום פסיכיאטרי אנוש חולון, ניהול סניף אל-סם ראשל"צ ובת ים, טיפול פרטי, זוגי ומשפחתי בקריית מלאכי וברעננה.

כלי טיפול וסוגי טיפול: משמשת כפסיכותרפיסטית עו"ס קלינית. מטפלת במגוון גישות – דינמיות, דינמי ממוקד וקצר מועד, אימאגו לזוגות, EFT לזוגות, CBT. ניסיון בטיפול עם קהילת הלהט"ב, הגיל השלישי, הפרעות אישיות ונפגעי נפש.

כולל ניסיון בטיפול מרחוק באמצעות ZOOM.

מומחית ובעלת ניסיון בנושאים הבאים: אני מטפלת אקטיבית, מציעה נקודות ראיה נוספות, ממקדת ומציעה דרכים ואמצעים חדשים להתמודדות ופתרונות. מטפלת בקשת רחבה של קשיים ובעיות, הן בתחום האישי והן בתחום הזוגי-משפחתי.

תחומי התמחות: חרדה, דיכאון, אובססיביות, פרידה, שכול וטראומה. טיפול במצבי משבר וצמתי חיים. בטיפול הזוגי מטפלת במשברי נישואין, קשיי תקשורת, פתרון קונפליקטים וחלוקי דעות, מאבקי כח, קשיים באינטימיות, מריבות ומשברי אמון. קשיים במציאת בני זוג, נישואים שניים.

אני מאמינה בפוטנציאל לשינוי, ריפוי וצמיחה וביכולת ההתמודדות הקיימים בכל אדם ואדם. אלו לעיתים נחסמים, נרמסים או נעלמים, בנסיבות הקשות של החיים.

לעיתים אנו נזקקים לקשר של חמלה ואמפתיה, הקשבה משותפת והתבוננות במה שאבד ובמה שקיים. במה שעובד עבורנו ובמה שמכביד ומעכב. שינוי דורש התבוננות, תבונה ואומץ. מסגרת הטיפול והקשר הטיפולי, יכולים להאיץ ולקדם את תהליך השנוי, הריפוי ומימוש יכולות קיימות.

אני מאמינה שבכל משבר קיים פוטנציאל לתקיעות, סבל וכאב, אך גם לקידום והתפתחות. התפתחות וצמיחה כרוכים לעיתים בכאב וסבל ולאחר מכן ממוש עצמי, חוסן ותחושת רווחה. באמצעות הטיפול נלמד להפיק המירב מעצמנו, לרווחתנו ולרווחת היקרים לנו.

יעל לביא

רקע ותארים: חינוך מיוחד תואר שני, פסיכולוגיה תואר ראשון, טיפול בתנועה, פסיכותרפיה למטפלים באומנות, מבוא לפסיכותרפיה ממוקדת גוף, הנחית קבוצות, ביופידבק,EMDR ילדים ומבוגרים שלבים 1,2 וקורס DBT. מדריכה מוסמכת מטעם האיגוד המקצועי של טיפול באומנויות.

מומחית ובעלת ניסיון בטיפול בנושאים הבאים:
טיפול וליווי צוותים והורים (24 שנים במערכת החינוך), מטפלת בתנועה, מדריכה, מרכזת תחום טיפול באומנויות, מנחת קבוצות ומטפלת ב DBT ו- EMDR (עבודה של 25 שנים במחלקות הפסיכיאטריות ברמב"ם). מנחת קבוצות דינאמיות ושל מיומנויות בין אישיות.

אני עובדת עם אוכלוסיות מגוונות של בעיות נפשיות, הפרעות לסוגיהן, טראומות, חרדות, דיכאונות, ומשברי חיים.

האני מאמין שלי:
אני מאמינה בטיפול הוליסטי ורואה חשיבות רבה לקשר עם הסביבה ,משפחה וקהילה. חלק ניכר מעבודתי הטיפולית הינו בהנחיית קבוצות, מתוך אמונה בכוחה של הקבוצה לקדם ולשפר תהליכים אישיים ובין אישיים.

כמטפלת תפקידי העיקרי, ללוות ולעזור למטופל להרחיב ולהגמיש את דרכי התנהלותו מתוך אמונה שכאשר יש גמישות יהיו פחות שברים.

% 0
מקצועיות ויעילות
0 +
שנות ניסיון בטיפול
0 +
שעות טיפול בחדר
0
פרשנויות למילה אינטימיות

שאלות ותשובות

לוחות זמנים ומיקום

לוחות זמנים ומיקום

הקליניקה המרכזית הינה בצפון ת"א בקהילת סלוניקי 9 ת"א. ישנם קליניקות נוספות ברחבי הארץ בהתאם לאיזור המגורים. מוזמנים לבדוק איתנו טלפונית.

כמובן. הרבה חניה באפור וכחול לבן. וגם בקליניקה המרכזית יש חניון מוזל של אחוזת החוף -בכתובת פנחס רוזן 51 ת"א.

ניתן להגיע באוטובוס, או לרדת בתחנת רכבת האוניברסיטה- ולאחר מכן לקחת אוטובוס/ שירות באבל של חברת דן.

אנו משתדלים לעבוד בזמינות גבוהה בהתאם לצרכי הלקוחות. בכדי שנתאם פגישה יש למלא פרטים באתר ולאחר שיחת טלפון ראשונית נוכל לתאם פגישה לימים הקרובים לאחר השיחה.

50 דק' לטיפול פרטני. במקרים של טיפול משפחתי או זוגי, או מקרים מיוחדים הפגישות עשויות להיות ארוכות יותר.

לוחות זמנים ומיקום

כסף ותשלום

המחיר הולך לפי סדרות טיפול שמותאמות אישית בהתאם לצורך והקושי שלכם ע"י המטפל/ת שלכם.

ניתן לשלם בכרטיס אשראי, העברה בנקאית או מזומן. לא מקבלים צ'קים.

התשלום מתבצע מבעוד מועד עבור כל סדרת הטיפול, וניתן לחלוקה לתשלומים בהתאם לכמות הטיפולים בסדרה.

לא, אנחנו גם לא מתיימרים להיות הכי זולים. אבל אנחנו הוגנים בתמחור שלנו בהתאם לסדרות הטיפול.

לאחר סיום סדרת טיפולים, ניתן להתייעץ איתנו ולבקש לשלם עבור פגישת טיפול אחת כל פעם בנפרד. יש להסדיר את התשלום טרם הפגישה עם המטפל/ת.

אנו מעוניינים להעניק ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר, ועל כן אנו מעוניינים לייצר מחויבות והתמסרות לתהליך טיפול. זאת לא גלולת קסם, והתחייבות למספר פגישות תאפשר להיווכח בתוצאות הטיפול.

אין בעיה, כל עוד הביטול נעשה עד 24 שעות מזמן הפגישה עם המטפל, תוכלו לקבל החזר על כל הכסף שנותר בסדרה.

שינוי או ביטול הפגישה אפשרי בהחלט עד 24 שעות ממועד הפגישה עם המטפל. לאחר מכן הביטול בעלות של פגישת טיפול.

המחיר לפגישה זול יותר, אתם לא מתעסקים עם תשלום שבועי או חודשי למטפל, והמחויבות הרגשית לתהליך הטיפול- גדולה יותר. כמו כן אנו מעוניינים להקל על המטפלים שלנו ולמקד הזמן של הטיפול בכם ולא בענייני תשלום שגוזלים זמן רב ויקר.

לוחות זמנים ומיקום

מצבים חוקיים ואתיים

כחלק מהאתיקה המקצועית של כל המטפלים שלנו, אנו מחויבים לפעול במקרה של סכנה לחייך או במידה ומצבך הנפשי עשוי לפגוע במישהו אחר. חובת הדיווח תעשה בתיאום מולך אך ישנה חובה חוקית לדווח לפסיכיאטר מחוזי.

על פי חוק להורים של הקטין יש זכות לשוחח ולדון עם המטפל כדי לקבל מידע אודות הילד. עם זאת אנו ממליצים לפנות למטפל/ת עצמה בכדי לבדוק כיצד ניתן לשמור על פרטיות הקטין במקביל לזכות ההורים.

כרגע לא. ישנה חשיבות רבה ליצירת הכרות ואינטימיות בטיפול על ידי הגעה סדירה לטיפולים אחת לשבוע.

מומחיות המטפלים

מילוי הפרטים באתר ופירוט של הקושי והתסמינים מהם אתם סובלים, יסייע להתאים מבעוד מועד את איש המקצוע בעל הניסיון והידע לקושי הנפשי שלך.

במקרים מסוימים כן. ייתכן ובפגישה הראשונה המידע הנוסף יסייע להתאים ולדייק את המטפל/ת לצרכים שלך.

בהחלט כן. אנו ממליצים להשאיר פרטים ולפרט על הקושי הנפשי שלכם בכדי שנוכל לחזור אליכם ולבדוק אם נוכל להתאים לכם מטפל קליני בעל ניסיון וידע ספציפי לקושי זה.

כן, במידה ויש לכם קושי נפשי שאינו בתחום המומחיות של המטפלים שלנו כעת, אנו מבטיחים להמליץ על גורמי טיפול אחרים שמומחים ויוכלו לטפל בכם. לא נשאיר אתכם לבד בכל מקרה.

לוחות זמנים ומיקום

התנהלות בטיפול

חוזה טיפול הינו חוזה בו המטפל/ת והמטופל/ת חותמים על מסמך בו מפורטים ההתחייבויות של שניכם. הוא נועד בעיקר כדי להסביר ולייצר מחויבות רגשית של 2 הצדדים להשקיע בתהליך הטיפול, וכדי להסביר את התפקידים של כל אחד מהצדדים בטיפול.

לא. זה מסמך שנהוג לתת בתחילת טיפול כדי שהן המטפל והן המטופל יהיו מגויסים לתהליך הטיפול.

זאת המלצה חמה. אתם מוזמנים לשוחח עם המטפל/ת על כל שאלה או קושי במסמך הזה, כדי שתוכלו להרגיש מסופקים ורגועים.

לאחר קביעת הפגישה הראשונה איתנו, ההתנהלות כולה מתנהלת מול המטפל/ת כולל מועד קביעת הפגישות.

בהחלט. כחלק מקביעת תהליך הטיפול, תקבעו שעה ויום קבועים, שבמידת הצורך ובתיאום מראש- עשוי להשתנות.

בהתאם לסוג הטיפול- כן. חלק מהטיפול ממשיך לקרות בין הפגישות, ועל כן מזמינים אתכם לדבר ולתאם זאת מול המטפל/ת.

אנו ממליצים שלא לאחר לפגישות. במידה ונתקעתם בדרך, דברו עם המטפל/ת שלכם ונצלו את הזמן שנותר לפגישה.

בהחלט. דברו איתנו ונתאים לכם מטפל/ת בזום כדי שתוכלו להיפגש.

ייתכן שתקבלו ש.ב לתרגול בבית, על ידי המטפל/ת שלכם, כל זאת בהתאם לצרכים והקשיים שלכם. במידה וש.ב. מקשים עליכם אנו ממליצים לשוחח עם המטפל/ת על כך.

לוחות זמנים ומיקום